Minimalac Barnlija protiv Milivojevićevog Palasa!

29.06.2020

20:57

Fudbaleri Barnlija su rezultatom 1:0 pobedili Kristal Palas u prvoj utakmici 32. kola engleske Premijer lige.

Kristal Palas - Barnli

Ovo je bio duel dve ekipe sa sredine tabele, a gostujući sastav je sa sobom poneo sva tri boda.

Utakmica je bila rešena u drugom poluvremenu, kada je u 62. minutu mrežu Kristal Palasa zatresao Ben Mi.

Mi je iskoristio precizan centaršut Vestvuda i glavom savladao Visentea Guaitu.

Posle tog gola je Kristal Palas bio dosta agresivniji, žarko su želeli da postignu gol, ali se Barnli fantastično branio i uspeo da sačuva mrežu.

Vilfred Zaha je nekako bio najkonkretniji, mada je i napadač Džordan Aju bio solidan, iako nije uspeo da postigne pogodak, a zanimljivo je i to da su obe ekipe napravile po 12 prekršaja.