Brešina tragedija: Đenova penalima uzela bod i potpisala smrtnu presudu rivalu!

27.06.2020

17:41 >> 17:40

Breša je propustila veliku priliku da pobedi direktnog konkurenta za opstanak Đenovu i tako se vrati u život. Na kraju odigrala je na Mario Rigamontiju 2:2.

Fudbaleri Đenove

Ima za čim da žale domaći fudbaleri. Odlično su startovali i već posle 13 minuta vodili 2:0. Golove su postigli Donaruma u 10. i Semprini u 13. minutu.

Ipak, do poluvremena Grifoni su se vratili, pošto je Falke u 38. minutu realizovao penal. U 70. minutu bio je dosuđen još jedan penal za goste, a ovog puta siguran sa bele tačke bio je Pinamonti za potpuno poravnanje. Do kraja nije bilo golova i gosti definitivno mogu biti srećniji posle ovakvog ishoda.

Đenova je 17. prva iznad crte sa 26 bodova, ima samo bod više od Lećea, dok je Breša na poslednjem mestu sa 18, koliko ima i SPAL.