Fantastičan meč na Meaci: Inter i Sasuolo podelili bodove

24.06.2020

19:56

Inter i Sasuolo večeras su podelili bodove jer su u susretu 27. kola Serije A na Meaci odigrali 3:3.

Inter - Sasuolo

U ovom jako zanimljivom meču uzbuđenja su počela u 4. minutu kada gosti dolaze do vođstva preko Kaputa. Ipak, pred sam kraj prvog dela Inter golovima Lukakua sa penala i Biragija dolazi do preokreta.

U drugom poluvremenu smo takođe videli tri gola, samo što su dva ovog puta završila u mreži Nerazura.

Sve se izdešavalo od 81. minuta pa do kraja. Gosti prvo preko Berardija sa penala dolaze do 2:2, ali Valero četiri minute pre kraja vraća vođstvo Interu. Kada se mislilo da bodovi ostaju na Meaci, za suprotno se pobrinuo Manjani u 89. minutu. Tada je postavljen i konačan rezultat susreta.

Inter nakon ovog remija i definitivno gubi sve šanse za titulu jer ostaje na minus osam u odnosu na Juve i minus četiri i meč više u odnosu na Lacio.

S druge strane, Sasuolo je na 12. poziciji sa 33 boda.