Minimalac Atletika protiv Betisa!

20.06.2020

17:52

Atletik Bilbao zabeležio je pobedu u 30. kolu La Lige pošto su na San Mamesu bili bolji od Betisa minimalnim rezultatom 1:0.

FK Atletik Bilbao

Domaćin je poveo već u sedmom minutu golom Martinesa. Betis je ozbiljno napadao, čak i imao preimućstvo izraženo i u posedu (57%) i više šuteva u okvir gola (5:3), ali nisu uspevali da dođu do pogotka. Čak ni u 86. minutu kada su dobili penal, ali ga Kanales nije iskoristio pošto je šutirao preko gola.

Ovom pobedom Baskijci su izbili na deveto mesto sa 42 boda, imaju jedan manje od Valensije i pet od Hetafea, Real Sosijedada i Viljareala, koji drže pozicije koje vode u Evropu.