Remi Eibara i Atletika, nula Valjadolida i Selte!

17.06.2020

19:47

Fudbaleri Eibara i Atletik Bilbaoa remizirali su u 29. kolu La Lige rezultatom 2:2.

Marko Dmitrović

Gosti su poveli golom Garsije u osmom minutu iz penala, potom je Eibar preokrenuo preko Kikea u 19. i Oreljane iz jedanaesterca u 78, da bi konačan rezultat postavio Viljalibre u 81.

Domaći, za koje je Marko Dmitrović bio na golu, većim delom utakmice bili su konkretniji rival.

Osim postignutih golova, imali su još nekoliko prilika, pa se može reći da su manje zadovoljni konačnim ishodom.

Eibar ostaje na 16. poziciji sa 28 bodova i predstoji mu borba za opstanak. Bilbao je 10. sa 39.

Utakmica Valjadolida i Selte završena je bez golova. Najbolju šansu da takvo stanje promeni imao je Jago Apas, ali je u 71. minutu promašio penal.