Titula je iza ugla: Lagana petarda Bajerna protiv Fortune za +10!

30.05.2020

18:25

Ekipa Bajerna iz Minhena ostvarila je očekivanu i ubedljivu pobedu nad Fortunom iz Dizeldorfa od 5:0!

Slavlje fudbalera Bajerna iz Minhena

Ono što je važno napomenuti jeste da su Bavarci postigli svih pet golova do 52. minuta, a onda su naprasno pustili gas.

Ukupno 15 minuta smo čekali na prvi gol. Akcija je tekla, lopta je došla do Pavara koji je bio u kaznenom prostoru, a onda je Jorgensen skrenuo loptu u svoju mrežu.

Ipak, Pavar je uspeo da postigne gol u 29. minutu na asistenciju Kimiha, da bi 14 minuta kasnije Levandovski uspeo da postigne svoj novi gol.

Inače, ovo je bio njegov gol koji je značio i da je postigao gol svakom timu u Bundesligi.

Poljak je nastavio po starom i početkom drugog poluvremena kada je u 50. minutu povisio na 4:0, da bi konačnih 5:0 postavio sjajni ultrabrzi Dejvis u 52. minutu utakmice.

Bajern je sada na deset bodova više od Borusije uz utakmicu više, a do kraja prvenstva je ostalo još pet kola.