Novi gol Srbina: Nemanja Milić nastavlja da briljira u Belorusiji!

20.05.2020

20:47

Ekipa BATE Borisova je uspela da savlada na gostovanju ekipu Dinama iz Bresta, bilo je 1:3 nakon odličnog drugog poluvremena gostiju.

Nemanja Milić

Dragun je doveo BATE u prednost u 31. minutu utakmice, da bi čuveni Artem Milevski uspeo da izjednači rezultat.

Nekhajčik je doneo novu prednost ekipi iz Borisova u 73. minutu, a tačku na ovu utakmicu stavio je Nemanja Milić u 80. minutu.

Srpski fudbaler je postigao svoj četvrti gol u sezoni i to sve na poslednje tri utakmice za BATE. Ovoga puta mu je bilo potrebno samo tri minuta provedena na terenu da zatrese mrežu.

Igrao je i Aleksandar Filipović svih 90 minuta za tim iz Borisova.