Partizanovi "beli" fudbaleri pobedili "crne" na trening meču

16.05.2020

11:09

Trening utakmica fudbalera Partizana pripala je belom timu, koji je sa 3:2 (1:0) pobedio crnu ekIpu na stadionu u Humskoj.

Savo Milošević

Izabranici Sava Miloševića posle više od mesec i po pauze zbog pandemije koronavirusa proverili su formu i "osetili travu" u Humskoj, odigravši dva puta po 35 minuta.

Prvi gol viđen je u 28. minutu kada je Filip Stevanović bio strelac za bele. Dvostruko vođstvo beloj ekipi doneo je Umar Sadik u 38.minutu, a dva minuta kasnije sa penala je na 2:1 smanjio Bojan Matić.

Bolju igru "crnih" potvrdio je Takuma Asano golom u 55. minutu za izjednačenje.

Konačan rezultat postavio je Bibars Natho, koji je sa 11 metara doneo pobedu belima.

Meč je obeležilo i isključenje Strahinje Pavlovića, kog je "sudija" Savo Milošević sa terena udaljio zbog oštrog starta.