Vardi se vratio, Lester pregazio Vilu!

09.03.2020

22:13

Fudbaleri Lestera savladali su Aston Vilu na svom terenu rezultatom 4:0 u okviru 29. kola Premijer lige.

Džejmi Vardi

"Lisice" su, posle dva remija i dva poraza, do trijumfa stigle u laganom ritmu, a u meču sa gostima iz Birmingema dominirali su tokom čitave utakmice.

Po dva pogotka postigli su Harvi Barns i Džejmi Vardi.

Lester je do vođstva stigao tek u završnici prvog poluvremena, kada je Barns iskoristio katastrofalno istrčavanje Pepea Reine.

Vođstvo domaćih duplirao je Džejmi Vardi u 63. minutu, sa bele tačke, da bi on, takođe, pitanje pobednika rešio novim golom u 79. minutu, kada je iskoristio smušenost desne strane odbrane Aston Vile.

Konačan rezultat utakmice postavljen je u 85. minutu, kada je Barns iskoristio pravovremeno i tačno dodavanje Marka Olbrajtona.

Lester je trenutno 3. na tabeli sa 53 osvojena boda, dok je Aston Vila pretposlednja sa 25 bodova.

U narednom kolu Lester gostuje Votfordu, dok će Vila dočekati Čelsi.