Napoli nastavio borbu za Evropom, Torino tone sve dublje i dublje!

29.02.2020

21:55

Fudbaleri Napolija ostvarili su pobedu u 26. kolu italijanske Serije A pošto su na domaćem terenu savladali Torino rezultatom 2:1.

Manolas slavi pogodak

Od samog početka meča, domaćin je preuzeo totalnu inicijativu što je i dalo rezultata već u 19. minutu.

Insinje je centrirao sa desne strane, a najviši u skoku bio je Kostas Manolas koji je poslao loptu iza leđa Sirigua.

Mogla je ekipa Đenara Gatuza do još nekog gola do kraja poluvremena, ali na to se čekao sam finiš meča.

Igrao se 82. minut kada je Đovani Di Lorenci sačekao loptu Mertensa i sproveo je u mrežu. To nije bilo sve što smo videli na ovom meču pošto je Torino smanjio zaostatak u prvom minutu nadoknade vremena preko Edere, ali to nije bilo dovoljno da se izbegne poraz.

Bio je to okršaj dvojice reprezentativaca Srbije Nikole Maksimovića i Saše Lukića koji su odigrali čitav meč za Napoli, odnosno Torino.