(VIDEO) Debakl Šalkea u Kelnu: "Jarčevi" slavili sa pola snage uz katastrofalnu reakciju budućeg golmana Bajerna!

29.02.2020

21:44

Ekipa Kelna je uspela da savlada Šalke na svom terenu rezultatom 3:0 u okviru 24. kola nemačke Bundeslige.

RepublikaFoto: twitter.com/fckoeln_en
Slavlje fudbalera Kelna

Keln je poveo već nakon devet minuta igre, nakon slobodnog udarca sa leve strane koji je izveo Kajnc, najviši u skoku je bio Bornau za 1:0. Lopta je ušla u tzv. malu mrežu.

Igrao se 39. minut kada je Keln poveo sa 2:0. Bila je to neodbranjiva kontra, Kordoba je odigrao glavnu ulogu, na kraju je sam završio akciju.

Na konačnih 3:0 čekali smo do 75. minuta, a Aleksandar Nubel, budući golman Bajerna, je napravio grešku koja će ga koštati velikog broja šala na njegov račun.

On je praktično uhvatio loptu, pa je ispustio, ona je prošla kroz noge i prešla gol liniju. Prosto neverovatno, očekujemo ovaj snimak uskoro na smešnom videu.

Uglavnom, Šalke je u velikim problemima, ne može da pobedi nikoga već neko vreme, dok se Keln penje na tabeli polako ali sigurno.

Inače, Matija Nastasić je danas odigrao svih 90 minuta za gostujući tim.