(VIDEO) Valensija sigurna protiv Betisa na domaćem terenu!

29.02.2020

17:30

Fudbaleri Valensije ostvarili su pobedu na domaćem terenu gde su u okviru 26. kola španske Primere savladali Betis sa 2:1.

Slavlje fudbalera Valensije

Gosti iz Sevilje su dosta bolje otvorili susret, imali terensku inicijativu, a pretili su i na početku drugog poluvremena preko Fekira koji je pogodio prečku.

U 60. minutu usledio je brutalan odgovor "slepih miševa", Guedeš je dodao loptu Kevinu Gameiru koji je sjajnim udarcem sa ivice kaznenog prostora savladao nemoćnog Roblesa.

Do kraja meča, Valensija je praktično overila trijumf u 89. minutu kada je Danijel Pareho golom krunisao lepu timsku akciju domaćina.

Utešni pogodak za goste delo je Lorena u trećem minutu nadoknade vremena.