16:54

Fudbaleri Bajerna nastavili su da terorišu timove u Bundesligi.

Fudbaleri Bajerna

Bavarci su bez povređenog Levandovskog unakazili Hofenhajm u gostima sa 6:0.

Već nakon 15 minuta videli smo tri gola u mreži Hofenhajma, a do kraja smo videli još tri.

Gnabri je doveo goste u prednost na asistenciju Tomasa Milera, da bi Jošua Kimih povisio na 2:0. Zirksi je povisio na 0:3 u 15. minutu, da bi Kutinjo postigao gol za 4:0 u 33. minutu.

Brazilac koji je u sve boljoj formi je postigao gol i u 47. minutu, da bi Gorecka u 62. postavio konačnih 0:6.

Tačku na ovaj duel stavili su navijači Bajerna. Oni su prekinuli meč na petnaestak minuta, sve zbog skandiranja i natpisa protiv gazde Hofenhajma.

Borusija iz Dortmunda je uspela da savlada Frajburg na svom terenu, a jedini gol postigao je Sančo još u 15. minutu utakmice. Gosti su bili i više nego ravnopravan rival, ali nisu uspeli da stignu do gola.

Slavila je i druga Borusija, ona iz Menhengladbaha, pobedili su u gostima ekipu Augsburga sa 2:3. Bensabaini je doveo goste u prednost u 49. minutu, Štindl je 4 minuta kasnije povisio na 0:2, da bi Loven smanjio na 1:2. Štindl je povisio na 1:3, a Finbogason je postavio konačnih 2:3.

U meču Majnca i Paderborna slavlje domaćina, Kiason u 29. i Onisivo u 37. su bili strelci.