(VIDEO) Ludnica u "gradu svetlosti": Sedam golova, crveni karton Nejmara, Kavanijeva istorija za pobedu Parižana!

23.02.2020

22:45

"Žirondinci" dobrano namučili šampiona, ali PSŽ ipak slavio sa 4:3.

Fudbaleri Pari Sen Žermena

Bordo je iznenadio publiku na "Parku prinčeva" i prvi stigao do gola. Igrao se osamnaesti minut kada Hvang donosi prednost gostima. Prednost "žirondinaca" je trajala svega sedam minuta.

Edinson Kavani postiže gol u 25. minutu za 1:1, ovo je bio 200-ti gol Urugvajca za tim iz Pariza.

U 45. minutu Markinjos na asistenciju Di Marije dovodi domaćine u prednost, ali gosti ipak sa 2:2 idu na pauzu. Pablo postiže gol u nadoknadi prvog dela igre, Riko pravi veliku grešku.

Imali su priliku gosti ponovo da dođu do prednosti, ali nisu uspeli da iskoriste neverovatan kiks golmana Rika.

Tokom drugog poluvremena viđena izjednačena igra, ali je PSŽ taj koji postiže golove. Još jednom Markinjos pronalazi mrežu rivala, Brazilac postiže svoj drugi gol u 63. minutu, 3:2 za domaće.

Samo šest minuta posle toga i Mbape se upisuje u strelce. Francuz koristi asistenciju Kavanija za lak gol i vođstvo od 4:2.

Ipak neizvesnot pobede domaćina unosi rezervista Pardo golom u 83. minutu. Ikardi je ubrzo odgovorio i postigao gol koji je ubrzo i poništen.

Parižani u nadonadi ostaju sa igračem manje, Nejmar besno reaguje i dobija svoj drugi žuti karton.

Vukašin Jovanović je ceo meč odgledao sa klupe gostiju.