(VIDEO) Prvo je Liverpul pao u Madridu, a sada i Viljareal!

23.02.2020

22:14

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su na svom stadionu ekipu Viljareala rezultatom 3:1 (1:1) u 25. kolu La lige.

Slavlje fudbalera Atletika iz Madrida

Samo pet dana pošto su pobedili šampiona Evrope, Liverpul, fudbaleri Atletika su preokrenuli i pokazali po ko zna koji put da imaju karakter velike ekipe.

Ipak, nije sve počelo tako dobro za Madriđane, pošto je već u 16. minutu, Pako Alkaser uhvatio volej i pogodio malu mrežu za 0:1.

Atletiko je nastavio da napada i to mu se isplatilo u 40. minutu, kada je Vrsaljko pronašao Koreu, a ovaj nezgodnu loptu iz prve prosledio u mrežu.

Mogao je Atletiko da preokrene i u prvom delu, ali se istakao golman Asenho sa dve nestvarne intervencije u jednom napadu.

Međutim, u drugom delu igre, pošto su ušli Žoao Feliks i Kiron Tripije, a razigrao se kapiten Koke

U 64. minutu, sjajna akcija po desnoj strani, Korea centrira pravo na Kokea koji glavom pogađa za 2:1.

Samo 10 minuta kasnije, Žoao Feliks je konačno prekinuo golgeterski post i postigao prvi pogodak još od septembra meseca! On je sa ivice šesnaesterca snažno šutirao i pogodio prvi ugao za konačnih 3:1.