(VIDEO) Gudelj bolji od Maksimovića: Sevilja uništila Hetafe i preskočila ga u borbi za Ligu šampiona!

23.02.2020

20:37

Fudbaleri Sevilje pobedili su u gostima, na Alfonso Perezu ekipu Hetafea rezultatom 3:0 u direktnom okršaju za plasman u Ligu šampiona. U derbiju 25. kola La Lige, između trećeplasirane i četvrtoplasirane ekipe, Sevilja je slavila golovima Okamposa, Fernanda i Kundea.

Slavlje fudbalera Sevilje

Sevilja je do vođstva došla u finišu prvog poluvremena, kada je Regilon vratio povratnu kroz peterac, a Okampos samo postavio nogu za 1:0.

U drugom delu igre, Sevilja je u razmaku od osam minuta dala dva gola i rešila pitanje pobednika. Nakon prekida, De Jong je vratio loptu u peterac sa druge stative, a Fernando bez problema pogađa prazan gol - 2:0.

U 75. minutu, Fernando je ovaj put asistent, pravovremeno proigrava mlađanog Kundea, a ovaj postavlja konačnih 3:0.

Inače, na terenu su po 90 minuta odigrali naši fudbaleri Nemanja Maksimović i Nemanja Gudelj, a ovaj put je slavio drugi.