Sergejev Lacio je nezaustavljiv

23.02.2020

14:23

Fudbaleri Lacija pobedili su danas u gostima ekipu Đenove sa 3:2, u utakmici 25. kola italijanske Serije A.

Fudbaleri Lacija

Lacio je poveo već u drugom minutu golom Adama Marušića, da bi Ćiro Imobile u 51. minutu duplirao prednost gostujuće ekipe.

Šest minuta kasnije Đenova je smanjila na 2:1 pogotkom Frančeska Kasate, Danilo Kataldi je u 71. minutu ponovo doneo dva gola prednosti Laciju, a konačan rezultat postavio je Domeniko Krišito sa penala u 90. minutu.

Ekipa Lacija je zabeležila 18. pobedu od početka sezone i druga je na tabeli sa 59 bodova, odnosno ima samo bod manje od prvoplasiranog Juventusa.

Na drugoj strani, Đenova je na 18. poziciji sa 22 osvojena boda.

Četiri utakmice Serije A, zakazane za danas, odložene su smrti dve osobe zaražene koronavirusom u Italiji.