(VIDEO) Bomba kapitena Levantea presudila Realu!

22.02.2020

22:03

Real Madrid dominirao većinom meča, ali bodovi ostaju Levanteu zahvaljući golu iskusnog Moralesa u samoj završnici (1:0).

Radost fudbalera Levantea

Madriđani su imali sijaset promašaja na večerašnjem meču.

Počelo je sa šutom Benzeme koji brani Abarisketa, da bi kasnije šut Kazemira prošao tik pored stative. Luka Modrić je imao sjajnu priliku pet minuta pred odlazak na pauzu, ali golman Levantea je raspoložen.

Tri minuta po povratku na teren Bardi je mogao da iznenadi, ali njegov šut ide pored gola.

U 53. minutu ogroman promašaj Edena Azara, Belgijanac ne koristi situaciju jedan na jedan.

I kako ti obično bude - posle promašaja sledi kazna.

Duga lopta stiže do Moralesa koji sa leve strane šesnaesterca iz prve šutira i maestralno postiže pogodak u 79. minutu meča!