(VIDEO) Kapiten Nice pokvario Dolbergove magije, Vierinim momcima samo bod protiv Bresta!

21.02.2020

21:10

Nica vodila sa 2:0 posle pola sata, ali gosti napuštaju Azurnu obalu sa bodom u rukama (2:2).

Kasper Dolberg

Nica je bila odlična tokom prvih 45 minuta. Adam Unas upisuje gol za vođstvo u 23. minutu.

Bivši igrač Napolija koristi asistenciju Dolberga. Sam Dolberg se upisuje na listu stelaca deset minuta kasnije, odličan gol nekadašnjeg "kopljanika".

Brest ipak stiže do gola, i to u nadoknadi prvog dela igre. Strelac je Grandsir.

Gosti stižu do izjednačenja samo osam minuta po povratku sa pauze. Malerozni Dante postiže autogol, 2:2 u 53. minutu.

Maolida pokušava za domaći tim, ali odbrana Bresta dobro odbija opasan napad. Na drugoj strani Manjeti pokušava, ali bez promene rezultata.