(VIDEO) Bavarci se prošetali kroz Keln: Bajernova lagana četiri komada protiv "jarčeva"!

16.02.2020

18:02 >> 18:03

U 22. kolu nemačke Bundeslige, fudbaleri minhenskog Bajerna savladali su Keln u gostima rezultatom 4:1.

Slavlje fudbalera Bajerna iz Minhena

Sve je praktično već bilo gotovo posle 12 minuta igre kada su Bavarci već vodili sa tri gola razlike.

Prvi se u listu strelaca upisao Robert Levandovski već u trećem minutu, da bi dva minuta kasnije prednost povisio Kingsli Koman.

Na 3:0 povisio je Serž Gnabri, a do kraja poluvremena nije bilo promene rezultata.

Ponovo je Gnabri bio koban po domaćina u 66. minutu kada je postigao drugi gol, a Mark Ut je ublažio poraz "jarčeva" svojim pogotkom četiri minuta kasnije.

Ovom pobedom Bajern se ponovo našao na prvom mestu Bundeslige sa 46 bodova iz 22 meča.