(VIDEO) "Vukovi" i "lisice" podelili plen, VAR otkunio tri boda domaćinu!

14.02.2020

22:11

Fudbaleri Vulverhemptona i Lestera odigrali su meč 26. kola Premijer lige bez pobednika (0:0).

Fudbaleri Vulverhemptona

Bilo je pregršt prilika na obe strane, prvi je imao Diogo Žota, ali je njegov udarac u 11. minutu uspeo da ukroti Šmajhel.

U 24. minutu šansa na drugoj strani, ali udarac Sojunčua uspeva da ukroti Rui Patrisio.

U samom finišu prvog poluvremena Vili Boli postiže pogodak nakon kornera i Vulvsi stižu do prednosti.

Ipak, gledao se snimak, ustanovljeno je da je prilikom kratkog izvođenja kornera fudbaler domaćeg sastava bio u ofsajdu, pa je Majk Din poništio gol francuskog defanzivca, kako je to izgledalo pogledajte OVDE.

Imao je potom Lester priliku preko Rikarda Pereire, ali je desni bek šutirao pored gola, nakon toga Medison pada u kaznenom prostoru rivala, ali se sudija Din nije oglasio.

Veliki peh Lester je doživeo u 76. minutu, kada je Hamza Čaudri zaradio drugi žuti karton.

Umalo da "Vukovi" prednost iskoriste samo par minuta kasnije, ali je Himenez glavom tukao preko gola rivala.

Nakon toga i prilika za Mutinja, tukao je sa ivice kaznenog prostora, a onda u 90. minutu ponovo Himenez, opet je ostao sam pred golom rivala, ali je glavom loptu poslao tik pored stative!