Kraj turbulencija u zemlji "helena": Srbi sude u Grčkoj!

sreda, 12. 2. 2020.| 16:53

0
Kraj turbulencija u zemlji helena: Srbi sude u Grčkoj!

Srpske sudije, na čelu sa Srđanom Jovanovićem, deliće pravdu na utakmici 24. kola grčkog prvenstva između AEL-a iz Larise i PAOK-a, koja je na programu 15. februara od 16 časova i 15 minuta po našem vremenu.

Sortiraj:

(FOTO) KAKVU RIBETINU ŠETA KRISTIJANO: Se*si Georgina najnovijom objavom dovela muškarce do ludila
0
NEZAPAMĆEN SKANDAL U JERMENIJI:  45 doživotnih zabrana bavljenja sportom, 5 timova dikvalifikovano!
NEZAPAMĆEN SKANDAL U JERMENIJI: 45 doživotnih zabrana bavljenja sportom, 5 timova dikvalifikovano!
0
Vrelo u Grčkoj: Olimpijakosu derbi Atine, PAOK je vladar Soluna!
0
Zvezdin stranac ide u Grčku: Aris dobio veliku konkurenciju iz Atine koju predvodi Srbin!
0
Srpski tandem u paketu dolazi u Milan?
Srpski tandem "u paketu" dolazi u Milan?
0
Revolucija u Superligi od avgusta: Konačan kraj tramvaj-lige!
0
CRNO-BELI NA POTEZU: Velika želja Partizana slobodan igrač!
0

0
0
Milan uništio Lacijo i otvorio Juventusu put ka tituli u Seriji A!

 - subota, 4. 7. 2020. u 23:50 0

Fudbaleri Milana savladali su kao gosti ekipu Lacija sa 3:0, u meču 30. kola italijanske Serije A.

A, NEKAD JE IGRAO OSMU LIGU: Vardi stigao do neverovatnog jublieja u Premijer ligi!

 - subota, 4. 7. 2020. u 23:30 0

Džejmi Vardi je na utakmici protiv Kristlal Palasa postigao svoj 100. gol u Premijer ligi.

Laka trojka Čelsija, Votford u problemu!

 - subota, 4. 7. 2020. u 23:00 0

Fudbaleri Čelsija upisali su važan trijumf u Premijer ligi.

Tražio ga Partizan, on otišao u drugu ligu Francuske!

 - subota, 4. 7. 2020. u 22:55 0

Fudbaler Javora i najbolji strelac Superlige Srbije Nikola Petković napustio je Ivanjicu i pojačao francuskog drugoligaša Šamblija.

Ivićev Makabi nastavio teror u Izraelu!

 - subota, 4. 7. 2020. u 22:36 0

Makabi Tel Aviv iako je potvrdio titulu šampiona Izrela nastavlja sa pobedama. Ekipa Vladimira Ivića slavila je na gostovanju Makabiju iz...

U NEMAČKOJ NIŠTA NOVO: Bajern rutinski do novog trofeja!
0

Fudbaleri Bajerna iz Minhena osvojili su Kup Nemačke trijumfom nad Leverkuzenom rezultatom 4:2.

NIKOLIĆ NAJVEĆI MALER NA SVETU: Dva poništena gola, promašen penal u 98. minutu, Lokomotivi samo bod!