Kolarov namestio gol, Miha ipak odneo bodove iz Rima

07.02.2020

22:00

Fudbaleri Bolonje savladali su Romu na gostovanju 3:2 i tako napravili veliko iznenađenje na startu novog kola Serije A.

Pobeda ide gostima

Bolonja je povela golom Orsolinija na samom startu meča, ali je usledio autogol Bolonje posle sjajnog centaršuta Aleksandra Kolarova.

Do poluvremena Musa Berou je doneo vođstvo timu Siniše Mihajlovića, a na startu drugog dela igre je povisio rezultat na 3:1.

Henrik Mkitarijan je u 72. minutu uspeo samo da smanji poraz domaće ekipe i Siniša Mihajlović je odneo sve bodove iz Rima.

Srpski stručnjak je po izlasku iz bolnice uspeo da dođe u Rim i da predvodi tim sa klupe u ovom meču.