Bum: Verder izbacio Borusiju iz Kupa Nemačke!

04.02.2020

22:03

Verder iz Bremena pobedio je Borusiju Dortmund sa 3:2 i eliminisao je iz Kupa Nemačke!

FK Verder

Posle 45 minuta činilo da će "milioneri" da pretrpe ubedljiviji poraz, jer je domaćin posle pola sata igre imao dva gola prednosti. Povelio su golom Zelkea u 16. minutu, a na 2:0 je povećao Bitenkur u 30. minutu.

Gosti se ipak nisu predavali. Holand je u 67. uspeo da smanji na 2:1, ali nije to dugo trajalo.

Samo tri minuta kasnije Rašica je vratio domaćinu dva gola prednosti. Rejna se u 78. minutu kada je opet smanjio rezultata na 3:2 pobrinuo za uzbudljiv finiš meča. Međutim, "milioneri" nisu uspeli da dođeu do egala  produžetaka, opsedali su gola domaćina, ali promene rezultata nije bilo.