Rusi prejaki za crno-bele: Rostov "razbio" Partizan!

04.02.2020

16:56

Fudbaleri Partizana su izgubili od ruskog Rostova rezultatom 3:1 u drugom meču na prijateljskom turniru u Dohi.

RepublikaFoto: FK Partizan
Fudbaleri Partizana

Činilo se da su fudbaleri Partizana ušli sa više motiva u ovaj meč, ali Rostov je ubrzo uspostavio dominaciju na terenu i nije dozvolio izabranicima Sava Miloševića da ozbiljnije priprete.

Rusi su poveli od 33. minuta, posle loše reakcija golmana Vladimira Stojkovića, iskusni golman je pomogao Rostovu da dođe do vođstva preko Pavela Mamaeva koji je sa 5 metara postigao gol.

Golovi su padali posle loših reakcija defanzivaca crno-belih, koji su često grešili na ovom meču.

U 57. minutu Dolgov je iskoristio novu lošu reakciju odbrane i poslao loptu u donji desni ugao, pa je uspešno matirao Vladimira Stojkovića za vođstvo Rostova od 2:0.

U 73. minutu meča Rusi stižu do trećeg gola. Šomurodov se našao nečuvan negde na sedam metara od gola Partizana i glavom matirao Vladimira Stojkovića.

Utešni gola za crno-bele je u finišu meča postigao Umar Sadik koji je ublažio poraz za konačnih 3:1.