Lukaku pokorio Udine, Eriksen očajan!

02.02.2020

21:52

Inter prekinuo seriju od tri uzastopna remija, Lukaku postigao dva gola za pobedu nad Udinezeom (0:2).

Debitovao u Seriji A... Kristijan Eriksen

U prvo poluvremenu rivali maltene izjednačeni, deluje da su domaći imali konkretnije prilike, ali De Paul a zatim i Fofana ih ne koriste.

U nastavku meča dosta bolja igra Konteovih izabranika, Lukaku se probudio i postigao odličan gol za vođstvo u 64. minutu. Belgijanac koristi asistenciju Barele za 1:0.

Vesino promašuje odličnu šansu u 69. minutu, ali Inter vodi sa 2:0 samo dva minuta kasnije. Muso pravi faul u svom šesnaestercu, Lukaku sigurno upisuje svoj drugi gol na meču za 2:0.

Udineze je imao odlične šanse da brzo smanji svoj zaostatak, ali ponovo Fofana promašuje a zatim i Kevin Lasanja čiji šut završava tik pored stative.

Kristijan Eriksen je debitovao u Seriji A, ali ga je Vesino zamenio u 58. minutu zbog veoma loše partije.

Inter je sada ponovo drugi i ima tri boda manje od vodećeg Juventusa.