Trijumf Viljareala, Sevilji samo bod!

02.02.2020

19:53

Fudbaleri Viljareala pobedili su na svom terenu Osasunu sa 3:1 u 22. kolu španske Primere.

Fudbaleri Viljareala

Golove za Vijareal postigli su Pako Alkaser u prvom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena, Ruben Pena u 54. minutu i Santi Kazorla u 59. minutu.

Strelac jedinog gola za Osasunu bio je Aridane u 48. minutu.

Viljareal se sada nalazi na sedmom mestu na tabeli španskog prvenstva, sa 34 boda, dok je Osasuna na 11. poziciji sa 28 bodova.

Fudbaleri Viljareala u sledećem kolu igraće protiv Valjadolida na gostujućem terenu, dok će igrači Osasune igrati protiv Real Madrida

Fudbaleri Sevilje i Alavesa odigrali su nerešeno 1:1. Alaves je poveo golom Hosela u u 70. minutu, a izjednačenje je stiglo samo sedam minuta kasnije, kada je prilikom izvodjenja jedanaesterca precizan bio Lukas Okampos.

U sledećem kolu Alaves će dočekati Eibar, a Sevilja će gostovati Selti Vigo. Selta Vigo nalazi se na 19. mestu sa 17 bodova, dok je Alaves na 15. poziciji sa 24 boda.