Goleada i pobeda Volfsburga!

02.02.2020

18:58

U 20. kolu nemačke Bundeslige, fudbaleri Volfsburga savladali su Paderborn rezultatom 4:2.

Slavlje fudbalera Volfsburga

Prvi do gola stigao je domaćin u 22. minutu kada je pogodio Ben Zolinski, ali je četiri minuta kasnije Robin Knohe poravnao rezultat.

U 33. minutu Paderborn je ostao sa igračem manje pošto je Holtman dobio direktan crveni karton.

Preokret "zelenih" najavio je Danijel Ginček u 40. minutu susreta, a isti igrač je povećao prednost svoje ekipe novim golom u 60. minutu meča.

Golom Sebastijana Vasilijadisa u 72. minutu Paderborn se vratio u meč, ali je svaku dilemu oko pitanja pobednika otklonio Maks Arnold pogotkom iz slobodnog udarca četiri minuta nakon toga.