Siti deklasirao Fulam i prvi došao do 100 golova u sezoni

26.01.2020

14:54

Fudbaleri Mančester sitija prošli su u narednu fazu FA kupa pobedom nad Fulamom 4:0.

Napadač Sitija proigrao u kupu

Tim Pepa Gvardiole je tako postao prvi klub u Evropi koji je ove sezone postigao 100 golova u svim takmičenjima ove sezone.

U šestom minutu je „građanima“ olakšan posao kada je štoper Fulama Tim Rim dobio crveni karton. Već u osmom minutu suđen je penal za Siti i Ilkaj Gindoan je postigao pogodak.

Do poluvremena je prednost duplirana pošto je mrežu Fulama pogodio Bernardo Silva, a pobedu je sa dva gola u drugom poluvremenu potvrdio Brazilac Gabrijel Žezus.