Odbačeni Naingolan uzeo bodove Interu, Lautaro dobio crveni

26.01.2020

13:42

Inter je remizirao sa Kaljarijem 1:1 i tako propustio priliku da se osami na vrhu tabele Serije A.

Srušio svoj tim

Sada Juventus ima jednak broj bodova kao i “nerazuri” uz jednu odigranu utakmicu manje.

Poveo je Inter vrlo brzo preko Lautara Martineza a Ešli Jang se istakao na svom debiju za Inter u Seriji A. Iskusni Englez je asistirao Lautaru za gol u 29. minutu.

Ipak to nije bilo dovoljno za pobedu pošto je igrač Intera na pozajmici u Kaljariju Rađa Naingolan postigao izjednačujući gol u 78. minutu i postavio konačan rezultat.

Do kraja utakmice strelac jedinog gola za Inter Lautaro Martinez je isključen što će sada predstavljati problem za tim Antonija Kontea u narednim mečevima.