Imobile i Leiva uništili šansu Lacija za trofej, Insinje odveo Napoli u polufinale

21.01.2020

22:02

Napoli je savladao Lacio 1:0 u četvrtfinalu Kupa Italije i u narednom kolu čeka boljeg iz duela Intera i Fiorentine.

Maleni Insinje doneo je svom timu pobedu

Napoli je dobro počeo meč i Lorenco Insinje je doveo Napolitance u vođstvo u drugom minutu meča na asistenciju Zjelinskog.

Već u 10. minutu najveća šansa za izjednačenje je propuštena. Ove godine neverovatni Ćiro Imobile uspeo je da promaši penal i tako upropasti priliku da se njegov tim vrati u meč.

Samo devet minuta kasnije Elsed Hisaj je isključen, ali je do kraja poluvremena stanje na terenu poravnato jer je i Lukas Leiva dobio crveni karton.