Tantalove muke: PSŽ umalo ispao od drugoligaša

19.01.2020

22:59

Fudbaleri Pari Sen Žermena plasirali su se u osminu finala Kupa Francuske pošto su u gostima savladali Lorijen rezultatom 1:0.

Tomas Tuhel

Francuski drugoligaš se samo da je pružio veliki otpor, već je u prvom poluvremenu čak mogao i do gola kada je Visa glavom za malo promašio gol Parižana, pa posle prvih 45 minuta nije bilo promene rezultata.

Hrabra igra Lorijena je trajala sve do 80. minuta kada je Pablo Sarabija iskoristio dodavanje Tijaga Silve i glavom savladao Nardija.

Krenuo je domaćin na sve ili ništa, u jednom trenutku su fudbaleri Lorijena tražili i penal, ali arbitar se nije oglasio, pa je ekipa Tomasa Tuhela ostvarila minimalnu pobedu.