Minimalac Barse na debiju Setjena!

19.01.2020

21:58

Fudbaleri Barselone su minimalnim rezultatom savladali Granadu 1:0 u meču na kome ih je po prvi put sa klupe vodio Kike Setjen. Ovom pobedom Katalonci su se izjednačili sa Realom na vrhu.

Mesi strelac jedinog gola na meču

Barselona je dominirala većinom meča, posed je često prelazio i osamdeset procenata. Mesi je imao najbolje prilike tokom prvog dela igre, ali Barsa nije uspela da ih iskoristi.

Situacija se nije mnogo menjala i tokom drugog poluvremena, ponovo je Mesi pretio, ali i dalje bez gola na "Nou Kampu".

Barsa stiže do svog gola u 76. minutu. Riki Puđ uzima loptu na levoj strani, lopta stiže do Vidala koji petom asistira Mesiju za pobednički gol (1:0).

U nastavku je Barsa imala još par prilika preko kapitena, ali i Grizmana, ali Barsa ostaje na jednom golu. Kike Setjen debituje pobedom na klupi šampiona Španije.