Eibar šokirao Atletiko, Dmitrović briljirao na golu!

18.01.2020

22:10

Fudbaleri Eibara su rezultatom 2:0 pobedili Atletiko Madrid na svom terenu u utakmici 20. kola španske LaLige.

Dmitrović briljirao

Utakmica je počela agresivnom igrom domaćeg tima, oni su izgledali poput hijena na terenu i to im se veoma brzo isplatilo.

Naime, oni su već u 10. minutu došli do vođstva kada je gol postigao Esteban Burgos na asistenciju Serhija Enriha.

Od tog momenta je Atletiko Madrid zaigrao dosta bolje, imali su momentum koji je trajao do kraja poluvremena, ali se nastavio i u drugom periodu međutim do gola se nije moglo.

Marko Dmitrović je začarao mrežu i sa 4 fantastične odbrane uspeo da sačuva mrežu nejakog Eibara, protiv velikog Atletika iz Madrida. Napadi Atletika nisu prestajali, ali je kazna za promašaje stigla u finišu susreta.

U 90. minutu utakmice je Edu postigao pogodak kojim je rešeno pitanje pobednika i Eibar sada beži od Selte, Majorke, Leganesa i Espanjola koji su glavni kandidati za ispadanje u niži rang.