(VIDEO) Fantastični Lorenco Pelegrini odveo Romu u četvrtfinale Kupa Italije!

16.01.2020

22:55

Fudbaleri Rome savladali su Parmu 2:0 kao gosti na stadionu "Enio Tardini" u Kupu Italije i tako zakazali četvrtfinale protiv Juventusa.

Fenomenalna partija Lorenca Pelegrinija (desno)

Tokom prvog dela igre nismo videli veće šanse, dok je drugo maltene odmah počelo pogotkom.

Lorenco Pelegrini upisuje svoj prvi gol na utakmici u 49. minutu posle asistencije Nikole Kalinića.

Na drugoj strani pokušao je Inglese u par navrata, Kalinić je imao isto sjajnu šansu, ali rezultat ostaje nepromenjen.

"Vučica" je svoj prolaz overila u 76. minutu. Barila igra rukom u svom šesnaestercu, Pelegrini je siguran sa "kreča" i upisuje svoj drugi gol na meču.

Aleksandar Kolarov je odigrao svih devedeset minuta za goste.