Beloti nokautirao Romu na Olimpiku!

05.01.2020

22:00

Fudbaleri Rome poraženi su na svom terenu od Torina rezultatom 2:0 u 18. kolu Serije A.

Andrea Beloti postiže gol sa bele tačke

Rimljani su pobedom na ovom meču mogli da ostanu u kakvoj-takvoj trci za titulom, ali na njihovu žalost trijumf je odneo gostujući tim.

Roma je tokom većeg dela meča bila nešto bolji rival, ali je Torino bio taj koji je davao golove. Dvostruki strelac bio je sjajni Beloti.

Italijanski napadač je u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena šokirao sve na stadionu i doneo prednost Torinu. Uputio je rezantan udarac iskosa sa leve strane pod prečku nemoćnog Lopeza.

Roma je u drugom poluvremenu potpuno dominirala, imala je dvocifreni broj udaraca, ali je uspela samo da primi još jedan gol. Ponovo je Beloti bio strelac, ovog puta sa bele tačke.

Aleksandar Kolarov odigrao je svih 90 minuta u dresu "vučice" i zaradio je žuti karton.

Roma posle 18 odigranih mečeva ima 35 bodova i trenutno je četvrta, dok je Torino 9. sa 24 osvojena boda.