Pukla petarda u Bergamu za poniženje Milana!

22.12.2019

13:41

Dobra forma Atalante se nastavila, kao i loša forma Milana, ali malo ko je očekivao da će se destii ovako ubedljiv poraz "rosonera".

Zgromili su Milan

Atalanta je savladala slavnog rivala 5:0 i tako nanela gostima najteži poraz u poslednjih 20 godina! Gomez je doveo Atalantu u vođstvo posle 10 minuta, ali se činilo da Milan može da se vrati u meč pošto su gubili sa samo 1:0 na pooluvremenu.

U 61. minutu Mario Pašalić je povisio rezultat na 2:0, a samo dva minuta kasnije Josip Iličić je upravo na asistenciju Pašalića povisio rezultat na 3:0.

Slovenac je dao i četvrti gol na meču u 72. minutu, a potop Milana je kompletirao Luis Murijel pogotkom u 84. minutu.

Atalanta je ovom pobedom izbila na petu poziciju na tabeli, a Milan je tek 10.