PL: Sautempton lako sa Vilom, Njukasl srušio Kristal Palas!

21.12.2019

16:59

Fudbaleri Sautemptona su slavili protiv Aston Vile 3:1, Barnli je savladao Bornmut na domaćem terenu 1:0, Njukasl je bio bolji od Kristal Palasa 1:O u okvirU 18. kola Premijer lige.

Sautempton - Aston Vila

Poveli su fudbaleri Sautemptona u 21. minutu preko Denija Ingsa, da bi 10 minuta kasnije Stivens duplirao prednost "Svetaca".

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi sjajni Ings iskoristio grešku odbrane u 51. minutu i povećao prednost Sotona na 3:0.

Griliš je vratio nadu domaćem sastavu u 75. minutu, ali je ekipa Ralfa Hazenhitla uspela da zadrži prednost i da slavi.

Bornmut je osakaćen povredama dočekao Barnli, gosti sa "Tarf Mura" su slavili na "Vitalitiju".

Kada se činilo da će meč biti okončan bez golova, Džej Rodrigez je zatresao mrežu domaćina na asistenciju Vestvuda.

VAR je proverio regularnost gola, sve je bilo u redu, pa je Rodrigezov pogodak iz 89. minuta priznat, što je bilo dovoljno za pobedu "Kleretsa".
Bornmut - Barnli

Nastavili su fudbaleri Šefilda da oduševljavaju, sada su slavili na "Ameks" stadionu u Brajtonu.

Poveli su u 23. minutu, strelac je bio Mekbrni, asistenciju je interesatno upisao golman Henderson.

U drugom delu je golman Šefilda izrastao i u junaka, kako je u 73. minutu sjajnom intervencijom sačuvao pokušaj Konolija.

Do kraja nije bilo promene rezultata, Šefild čak peti sa 28 bodova, Brajton je sa osam bodova manje na 13. mestu na tabeli.

I Njukasl je nastavio da beleži dobre rezultate, pred svojim navijačima je ekipa Stiva Brusa savladala Kristal Palas.

Gol odluke postigao je Migel Almiron u 83. minutu.

Norič  je poražen na domaćem terenu od Vulverhemptona 1:2 (1:0)