Sevilja bolja od Majorke, dva Srbina na terenu

21.12.2019

14:05

Fudbaleri Sevilje pobedili su Majorku na gostovanju 2:0 i tako osigurali treće mesto na tabeli Primere.

Još jedna pobeda

Sevilja je ovako prekinula niz od dva meča bez pobede, dok je Majorka porazom došla na rub zone ispadanja.

Gosti su poveli posle 20 minuta, kada je Ever Banega centrirao iz kornera,a štoper Diego Karlos je bio najviši u skoku i zatresao je mrežu.

U 63. minutu Ever Banega je iz prekida rešio meč, pošto je Sevilji sviran penal koji je Argentinac pretvorio u gol.

Aleksandar Sedlar je odigrao ceo meč za Majorku, dok je Nemanja Gudelj ušao sa klupe i odigrao poslednjih pet minuta.