Aston Vila nemilosrdna prema Liverpulovim klincima!

17.12.2019

21:45

Fudbaleri Aston Vile ubedljivo su savladali Liverpul rezultatom 5:0 u četvrtfinalu Liga kupa Engleske.

Aston Vila - Liverpul

Ovakav ishod ne treba da čudi uzevši u obzir neverovatan raspored u kojem će "Redsi" odigrati dve utakmice za 24 sata na dva različita kontinenta - prvo u okviru Liga kupa Engleske i drugi na Svetskom klupskom prvenstvu protiv Montereja u Dohi.

Sve je bilo gotovo već u prvom poluvremenu, Vila je je povela u 14. minutu golom Hurihejna, da bi tri minuta kasnije Bojs postigao autogol.

Do kraja prvog dela igre u strelce se dva puta upisao Kođija, prvo u 37, a potom i u 45. minutu meča.

Trgli su se rezervisti i akademci Liverpula u drugom poluvremenu, zaigrali nešto bolje, ali nisu mogli do gola.

Konačnih 5:0 postavio je Vesli u drugom minutu nadoknade vremena.