Čudo na Sardiniji: Lacio sa dva gola posle 90. minuta do pobede!

16.12.2019

21:45 >> 21:43

Sjajna forma Kaljarija se nije nastavila, pošto je Lacio uspeo da na neverovatan način savlada domaćina.

Još jednom doneo bodove svom timu

Sergej Milinković-Savić je odigrao ceo meč za svoj tim u meču završenom pobedom Lacija 2:1.

Ćiro Imobile je promašio veliku šansu već u drugom minutu, a šest minuta kasnije Đovani Simeone je postigao prvi gol na meču.

Kaljari je do kraja meča bio bolji rival, a Naingolan i Žoao Pedro su propustili velike šanse za domaćina. Ćiro Imobile je u 84. minutu promašio šansu koja je mogla da donese bod Laciju, ali su na kraju bodovi otišli u Rim

Luis Alberto je u trećem minutu nadoknade uspeo da izjednači, a u osmom minutu nadoknade vremena Felipe Kaisedo je doneo neverovatan preokret Laciju!