(VIDEO) Moura i Adama Traore dali pogotke za špice, Totenhem izvukao tri boda u finišu!

15.12.2019

15:54

Fudbaleri Totenhema su uprkos inicijativi Vulverhemptona uspeli da pobede tim Nuna Espirita Santa 2:1.

Još jedan sjajan gol Brazilca

Lukas Moura je doveo tim Žozea Murinja u vođstvo neverovatnim pogotkom u osmom minutu. On je pogodio gornji desni ugao gola Ruija Patrisija iz jako teške pozicije i doveo svoj tim u vođstvo.

Ipak Vulvsi su bili bolji rival i njihova inicijativa se isplatila. Adama Traore je u drugom poluvremenu postigao još jedan gol za pamćenje. Šutirao je neverovatno jako i precizno sa 25 metara i Gazaniga nije mogao ništa.

Kada se činilo da ćemo ovde videti remi, Jan Vertongen je ub 91. minutu udarcem glavom doneo pobedu svom timu.

U drugom meču Viktor Lindelof je napravio probleme Mančester junajtedom autogolom u prvom poluvremenu, ali je mladi Mejson Grinvud sa klupe uspeo da unese živost u igru svog tima i postigne pogodak za bod Junajteda.