16:52

Fudbaleri Barselone su se osamili na prvom mestu Primere, ali bi Real Madrid uskoro mogao da ih skine sa trona.

RepublikaFoto: twitter.com/RealSociedad
Još jedan sjajan meč Baskijaca protiv Barse

Nisu Katalonci uspeli da pobede Real Sosijedad na gostovanju, ovoga puta je bio 2:2. Ovo je samo još jedna u nizu utakmica koju Barselona nije dobila u San Sebastijanu.

Poveo je domaćin kada je u 12. minutu Mikel Ojarzabal pretvorio penal u gol. Aleksander Isak je propustio veliku šansu da poveća vođstvo, a to se brzo osvetilo Baskijcima, pošto je u 38. minutu Antoan Grizman izjednačio.

Na samom startu drugog poluvremena Lionel Mesi je asistorao za Luisa Suareza i Urguvajac je doneo preokret Barsi. Ipak Šveđanin Isak se iskupio za promašaj u prvom delu igre i golom u 62. minutu doneo je bod svom timu.

Sada Barselona ima bod više od Real Madrida, koji pobedom nad Valensijom može da se osami na vrhu tabele Primere.