Old Firm pripao Seltiku: Džerardov Rendžers nije uspeo, "Kelti" slavili u velikom derbiju i osvojili trofej!

08.12.2019

18:00

Fudbaleri Seltika slavili su u velikom derbiju protiv Glazgov Rendžersa, u finalu Liga kupa, rezultatom 0:1 (0:0) u čuvenom "Old Firmu."

"Kelti" došli do prvog trofeja u sezoni!

U prvom poluvremenu nije bilo golova, da bi nakon 15 minuta igre u nastavku ekipa Nila Lenona stigla do prednosti, strelac je bio Žulijen, na asistenciju Kristija.

Samo tri minuta kasnije, veliki peh za goste, Frimpong je napravio penal i zaradio crveni karton.

Trenutak koji je odlučio pobednika!

Udarac sa kreča je izveo Alfredo Morelos, ali je Foster uspeo da odbrani njegov pokušaj, te je Seltik zadržao prednost.

Uspeli su "Kelti" da se odbrane do kraja susreta sa igračem manje, puleni Stivena Džerarda nisu uspeli da stvore ozbiljniju priliku pred golom iskusnog Frejzera Fostera, te je Seltik upisao trijumf i domogao se trofeja.