Kao vino: Het-trik Hoakina doneo pobedu Betisu!

08.12.2019

14:56

Betis je na svom terenu savladao Atletik Bilbao 3:2, a heroj ove pobede bio je španski veteran i legenda kluba Hoakin.

Najiskusiji doneo trijumf

Tim iz Sevilje je poveo 3.0 za samo 20 minuta golovima svog kapitena. Prvo je posle samo dva minuta igre iskoristio asistenciju Emersona i zakucao je loptu u mrežu protivnika.

Aleks Moreno mu je asistirao kod drugog gola, ali je pomogla i stativa. Krilni fudbaler Betisa je smirio loptu u svojim nogama, šutirao, ona se od stative odbila u mrežu i u 11. minutu bilo je 2:0.

Na 3:0 je povisio u 20. minutu kada je asistent bio Loren.

Upravo je Loren postigao i četvrti gol za Betis, ali je on poništen zbog igranja rukom Aleksa Morena. Injaki Vilijams je pred sam kraj prvog poluvremena smanjio na 3:1 i vratio Baskijce u meč.

U 75. minutu Juri Beričeče je dao gol za 3:2, ali to je bilo sve što je mogao da uradi gostujući tim.