(VIDEO) Dva crvena, povratak Lečea i golčina Pandeva sa 40 metara!

08.12.2019

13:35

Meč Lečea i Đenove završio se rezultatom 2:2, a ovo je bila jedna od najuzbudljivijih utakmica ovog vikend.

RepublikaFoto: instagram.com/genoacfcofficial
Majstor ostaje majstor

Đenova je povela 2:0 u prvom poluvremenu, a videli smo i fantastičan gol Gorana Pandeva. Makedonski veteran je iskoristio to što je golman domaćina Gabrijel jako loše ispucao loptu, te nije stigao da se vrati na gol liniju. Pandev je presekao loptu is a 40 metara postigao gol.

Na 2:0 povisio je defanzivac Domeniko Krišito s abele tačke u petom minutu nadoknade vremena u prvom delu igre.

Falko je pogotkom u 61. minutu vratio svoj tim u igru, a onda je asistirao za drugi gol u 70. minutu. Samo minut pre toga Đenova je ostala sa desetoricom na terenu jer je Agudelo dobio drugi žuti karton.

Do kraja meča Pandev je uspeo da dobije crveni karton, ali je Đenova sačuvala bar bod sa ovog meča.