Olimpijakos se "naoštrio" za Zvezdu!

07.12.2019

20:57

Fudbaleri Olimpijakosa pobedili su kao gosti Panetolikos 3:0 u 13. kolu grčke Superlige.

Fudbaleri Olimpijakosa

Crveno-beli iz Pireja opravdali su ulogu favorita protiv "fenjeraša" i napravili sjajnu uvertiru za meč sa Crvenom zvezdom.

Olimpijakos je sve dileme otklonio u prvom poluvremenu. Poveo je golom Podensea u 6. minutu, a onda je El Arabi upisao dva pogotka, u 41. minutu i sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena.

Tim Pedra Martinsa je tako nastavio trku za titulom udvoje sa PAOK-om. Te dve ekipe su na vrhu tabele sa po 31 bodom.

Olimpijakos u sredu dočekuje Crvenu zvezdu u poslednjem kolu Lige šampiona i mora da pobedi da bi se domogao trećeg mesta u grupi i prolaska u Ligu Evrope. U suprotnom, tim putem će Zvezda.