Ninković asistirao, Radovanović pobedio!

03.12.2019

19:10

Đenova je prošla Askoli u Kupu Italije pošto je na svom terenu bila bolja od Askolija rezultatom 3:2.

Pobeda za Đenovu na kraju

Srpski vezista Nikola Ninković bio je jedan od boljih u ekipi Askolija, pošto je asistirao Bareti u 48. minutu za prvi gol gostiju.

Pre toga je Pinamonti doveo Đenovu u vođstvo, a Askoli je uspeo da preokrene posle gola Baretija i autogola Krišita.

Domaćin je ipak u finišu preokrenuo, pa je tako Krišito popravio svoju grešku i izjednačio, da bi Pinamonti u 79. minutu doneo pobedu Đenovljanima. U timu Đenove Ivan Radovanović je proveo na terenu 90 minuta.

U drugom meču Kremonense je iznenadio Empoli i savladao dojučerašnje članove Serije A 1:0.

Kremonense u narednom kolu igra sa Lacijom, a Đenova sa Torinom.