Kolarov bolji od Lazovića, Roma sa dva gola u nadoknadi do pobede

01.12.2019

22:22

Fudbaleri Rome bili su bolji u poslednjem nedeljnom meču Serije A pošto su savladali Helas Veronu 3:1.

Još jedna jako bitna pobeda Rimljana

Dva srpska reprezentativca provela su na terenu po 90 minuta – sa jedne strane Aleksandar Kolarov, a sa druge Darko Lazović.

Već u 16. minutu Džastin Klajvert je doneo prednost svom timu, ali Verona je izjednačila preko Faraonija samo pet minuta kasnije.

Roma je sa dva gola u nadoknadi vremena došla do pobede. Prvo je u nadoknadi prvog poluvremena Dijego Peroti pogodio penal, a onda je u 92. minutu isti igrač asisitrao Henriku Mkitarijanu za konačnih 3:1.