Čudesan preokret Mihine Bolonje i pobeda protiv Napolija

01.12.2019

18:56

U prvoj utakmici Bolonje nakon konferencije za štampu na kojoj je Siniša Mihajlović objasnio kakvo je njegovo trenutno zdravstveno stanje fudbaleri Bolonje su pobedili Napoli 2:1

Velika pobeda Bolonje

Pao je favorizovani Napoli i to na gostovanju posle uvodnog gola za domaćina. Bolonja je savladala protivnika 2:1.

Već u 10. minutu Fabijan Ruiz je promašio veliku šansu, a šest minuta kasnije Irving Lozano je zatresao mrežu, ali se gol nije uvažio zbog ofsajda.

Došao je Napoli u vođstvo preko veterana Fernanda Ljorentea u 41. minutu, ali je Bolonja sve preokrenula u drugom poluvremenu.

Prvo je u 58. minutu Andreas Skov Olsen postigao svoj prvi gol za Bolonju u karijeri, a onda je veliki preokret u 81. minutu doneo Nikola Sansone.

Bolonja je ovako prekinula niz od četiri meča bez pobede i popela se na 12. mesto na tabeli Serije A.